• Radziki Duże, 11.01.2023

Zapytanie ofertowe na zakup opału w sezonie grzewczym 2022/2023

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Nazwa, adresy i osoby upoważnione do kontaktów:

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Radzikach Dużych

Radziki Duże 9 B

87-337 Wąpielsk

Sekretarz szkoły: Ewa Ceglecka

Dyrektor szkoły: Leszek Stefański

tel. 56 49 382 31 lub 608 051 007

e-mail: spradzikiduze@wapielsk.pl

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

• Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:

Zakup i dostawa opału (Eko - groszek)

• Określenie przedmiotu zamówienia:
            • Ogłoszenie dotyczy: zapytania ofertowego.

Zakres zamówienia obejmuje:

Zakup i dostawę eko-groszku do szkoły w sezonie grzewczym 2022/2023 - szacunkowa ilość opału 35 ton

Eko - groszek winien spełniać następujące parametry jakościowe:

• Zawartość siarki - max. 0,7%
            • Zawartość popiołu - max. 6%
            • Granulacja 5-25 mm
            • Wartość opałowa minimum 26 MJ/kg

Dostawy winny być realizowane systematycznie, na życzenie zamawiającego. Wielkość jednorazowego transportu: ok. 10 ton.

SEKCJA III: PROCEDURA

• Oferty należy składać w formie pisemnej lub mailowej. Oferta częściowa lub złożona po terminie określonym w punkcie 3 nie będzie rozpatrywana.
            • Termin składania ofert do: 17.01.2023 r. godzina 12.00 na adres: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Radzikach Dużych, Radziki Duże 9B, 87-337 Wąpielsk, adres e-mail: spradzikiduze@wapielsk.pl lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły z dopiskiem na kopercie „Oferta na zakup i dostawę opału”
            • Kryteria oceny ofert: cena 100%
            • Tryb udzielenia zamówienia: zapytanie ofertowe

Wypełniona oferta powinna być:

• zawierać cenę brutto
            • opatrzona czytelnym podpisem dostawcy
            • zawierać adres lub siedzibę oferenta, nr telefonu, nr NIP,
            • opatrzona pieczątką firmową
            • Zamawiający może wycofać się z udzielenia zamówienia w każdym czasie bez podania przyczyny, bądź w razie braku środków finansowych. Oferentowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu unieważnienia postępowania.
            • W toku badania i oceny ofert zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
            • Oferent może przed upływem terminu składania ofert zmieniać lub wycofać swoją ofertę.

SEKCJA IV: ROZSTRZYGNIĘCIE OFERT

• Zamawiający zastrzega sobie prawo do podjęcia negocjacji z oferentem, którego oferta zostanie wybrana w przypadku gdyby zaoferowana cena przekroczyła wartość przewidzianą w budżecie szkoły na zadanie oraz zastrzega sobie prawo do odstąpienia od udzielenia zamówienia w wypadku nieuzyskania porozumienia w toku prowadzonych negocjacji.
            • Ogłoszenie wybranej oferty nastąpi najpóźniej do dnia 18.01.2023 r. na stronie internetowej szkoły.