• Zapytanie ofertowe nr 3/2021

• Radziki Duże, 15.11.2021 r.

Zapytanie ofertowe na zakup opału w sezonie grzewczym 2020/2021

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Nazwa, adresy i osoby upoważnione do kontaktów:

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Radzikach Dużych

Radziki Duże 9 B

87-337 Wąpielsk

Sekretarz szkoły: Magdalena Borowska

Dyrektor szkoły: Leszek Stefański

tel. 56 49 382 31 lub 608 051 007

e-mail: spradziki@vp.pl

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

1. Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:

Zakup i dostawa opału (Eko - groszek)

1. Ogłoszenie dotyczy: zapytania ofertowego.

2. Określenie przedmiotu zamówienia:

Zakres zamówienia obejmuje:

Zakup i dostawę eko-groszku do szkoły w sezonie grzewczym 2021/2022 - szacunkowa ilość opału 50 ton

Eko - groszek winien spełniać następujące parametry jakościowe:

1. Wartość opałowa minimum 27 MJ/kg

2. Granulacja 5-25 mm

3. Zawartość popiołu - max. 6%

4. Zawartość siarki - max. 0,7%

5. Nie spiekający się, nie koksujący

Dostawy winny być realizowane systematycznie, na życzenie zamawiającego w miesiącach grudzień 2021 do kwiecień 2022 r. Wielkość jednorazowego transportu: ok. 10 ton. Termin płatności – 30 dni.

SEKCJA III: PROCEDURA

1. Tryb udzielenia zamówienia: zapytanie ofertowe

2. Kryteria oceny ofert: cena 100%

3. Termin składania ofert do: 25.11.2021 r. godzina 12.00 na adres: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Radzikach Dużych, Radziki Duże 9B, 87-337 Wąpielsk, adres e-mail: spradziki@vp.pl lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły z dopiskiem na kopercie „Oferta na zakup i dostawę opału”

Oferty należy składać w formie pisemnej lub mailowej. Oferta częściowa lub złożona po terminie określonym w punkcie 3 nie będzie rozpatrywana.

Wypełniona oferta powinna być:

1. opatrzona pieczątką firmową

2. zawierać adres lub siedzibę oferenta, nr telefonu, nr NIP,

3. opatrzona czytelnym podpisem dostawcy

4. zawierać cenę brutto

5. Oferent może przed upływem terminu składania ofert zmieniać lub wycofać swoją ofertę.

6. W toku badania i oceny ofert zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.

7. Zamawiający może wycofać się z udzielenia zamówienia w każdym czasie bez podania przyczyny, bądź w razie braku środków finansowych. Oferentowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu unieważnienia postępowania.

SEKCJA IV: ROZSTRZYGNIĘCIE OFERT

1. Ogłoszenie wybranej oferty nastąpi najpóźniej do dnia 27.11.2021 r. na stronie internetowej szkoły.

2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do podjęcia negocjacji z oferentem, którego oferta zostanie wybrana w przypadku gdyby zaoferowana cena przekroczyła wartość przewidzianą w budżecie szkoły na zadanie oraz zastrzega sobie prawo do odstąpienia od udzielenia zamówienia w wypadku nieuzyskania porozumienia w toku prowadzonych negocjacji.